Wydarzenia szkolne - 2006/2007

W A K A C J E     2 0 0 7 !!!

22 czerwiec 2007 - Zakończenie roku szkolnego 2006/2007

21 czerwiec 2007 - Pożegnanie klas III w roku szkolnym 2006/2007

4 czerwiec 2007 - Komers 2007

1 czerwiec 2007 - Święto Szkoły

2-3 maja 2007 - Rajd Bartka z Wapienicy do Wisły.

Na rajdzie wygrano wycieczkę do Brukseli.

1- 4 maja 2007 - Dni wolne od szkoły.

Dzięki temu wolnemu uczniowie odpoczeli od szkoły.

30 kwiecień 2007 - Wyjście na wystawę rybek akwariowych.

W wystawie uczestniczyli uczniowie z wszystkich klas naszego gimnazjum. Wystawa prezentowała rybki z różnych krajów Europy.

30 kwiecień 2007 - Apel z okazji rocznicy 3 maja.

Apel przygotowała klasa 1b z pomocą pani Joanny Szkody - Stwory. Uczniowie odświeżyli sobie najważniejsze wydarzenia związane z obchodami 3 - majowymi.

28 kwiecień 2007 - Rajd szkolny na Kozią Górkę.

W rajdzie uczestniczyli wszyscy uczniowie naszego gimnazjum. Na rajdzie m.in. pieczenie kiełbasy, mini siatkówka :-). Część uczniów na Kozią Górkę dotarła na rowerach. Gratulujemy wszystkim.

26 kwiecień 2007 - Dzień Otwarty Szkoły

24 - 25 kwiecień 2007 - Egzaminy gimnazjalne

W obecnym roku gimnazjaliści zmagają się z zadaniam we wtorek i środę. Mamy nadzieję, że zadania nie będą trudne. Trzymamy kciuki.

12 kwiecień 2007 - Wyjście do teatru

12 kwietnia zostało zorganizowane wyjście do teatru na przedstawienie pt."Balladyna". Spektakl był niezwykle widowiskowy i napewno utrwalil trzecioklasistom wiedzę przed egzaminami.

5 - 10 kwietnia 2007 - Święta Wielkanocne

W E S O Ł Y C H     Ś W I Ą T

Zajączka pięknego, dyngusa mokrego,
miłości wiecznej, drogi tylko mlecznej
świąt w szczęście owocnych
życzy kurczaczek wielkanocny.

21 - 23 marzec 2007 - Rekolekcje

12 - 25 luty 2007 - Ferie zimowe

2 stycznia 2007 - Nowy Rok

Zaczynamy Nowy Rok kalendarzowy. Oby przyniósł nam same pozytywne zmiany.

23 - 31 grudnia 2006 - przerwa świąteczna

22 grudnia Wigilie klasowe

6 grudnia Mikołaj

Andrzejki dla seniorów i dyskoteka

30 października w naszej szkole odbyły się Andrzejki dla seniorów połączone z dyskoteką (dla młodzieży). Zabawa była wyśmienita. Zapraszamy do naszej galerii.

17 Wyjazd do Oświęcimia

17 listopada uczniowie klas III zwiedzali obóz koncentaracyjny Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

16 listopad Dyskoteka w Gimnazjum nr 13

16 listopada w Gimnazjum nr 13 odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym dyskoteka. Z wypowiedzi uczestników dyskoteki na forum wynika, że była ona udana. Następna impreza tego typu powinna odbyć się ostatnim tygodniu listopada, jeżeli uczniowie niczego nie przeskrobią. :-)

2 listopad :-) Pierwszy śnieg

W tym roku śnieg pojawił się wyjątkowo szybko, ale równie szybko zniknął. Zobaczymy jak długo potrawa tegoroczna zima. :-)

1-2 listopad Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki

Odwiedzamy groby bliskich.

Apel (tragedia w gdańskim gimnazjum)

Październik - Apel poświęcony tragicznym wypadkom w gdańskim gimnazjum.

13 październik - Ślubowanie klas I

13 październik w naszym gimnazjum odbyły się uroczyste apele z okazji Dnia Komisji Edukcji Narodowej. Na pierwszym apelu uczestniczyli pierwszoklasiści, którzy złożyli swoje ślubowanie i stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Na drugim apelu zebrały się klasy drugie i trzecie. Całość została przygotowana przez klasę 3b, którą kierowała pani Joanna Szkoda - Stwora. Uczniowie przypomnieli historię powstania KEN oraz dodali kilka akcentów humorystycznych. Wszystkim przypadła do gustu nowa pomoc dydaktyczna, jakim był młotek, do wbijania wiedzy najbardziej zatwardziałym leniom. Młotek według zapewnień producentów posiada atest Instytutu Zdrowia Matki i Dziecka.

1 wrzesień - Nowy rok szkolny

Witamy wszystkich w nowym roku szkolnym 2006/2007. Wyjątkowo pierwszym dniem w szkole jest 4 września, a nie 1 września :-). Wszyscy uczniowie cieszą sie zapewne z tych przedłużonych wakacji.